piątek, 26 sierpnia 2016

Turniej w Ostrowie Wielkopolskim.W ostrowie Wielkopolskim odbędzie się turniej piłkarski dla młodych piłkarzy z roczników 2005 i młodszych. Szykuje się wspaniała piłkarska impreza dl młodych piłkarzy. Oczywiście nie są to pojedynki na wysokim poziomie, ale dla młodych piłkarzy jest to wydarzenia na odpowiednim poziomie, które może na stałe zapisać się w ich pamięci.


Dlaczego o tym pisze. Bo akurat będzie tam grał ktoś z mojej rodziny i jestem ciekawy, jak wypadnie jego drużyna na tle innych dzieciaków zaczynających swoja piłkarska przygodę. Oczywiście każdy z nich pewnie chciałby grac jak Lewandowski, ale piłka nożna wymaga sporo wysiłku i z pewnością z czasem nie jeden z tych młodych piłkarzy osiągnie podobne rezultaty. Zobaczymy w ostateczności za kilka lat.

Jakby ktoś był zainteresowany, to tutaj znajdzie bliższe informacje o tym turnieju, drużynach piłkarskich, które wezmą w nim udział.

Czekam oczywiście na pojawienie się galerii ze spotkań, jakie będą miały miejsce w tym dniu, ale to pewnie dopiero w niedziele wieczorem. Postaram się coś tutaj wrzucić jak znajdę zdjęcia z tego turnieju piłki nożnej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz